16800
Město
Olsztyn,Poland
Na OKS Stomil Olsztyn

OKS Stomil Olsztyn rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. OKS Stomil Olsztyn předchozí hra byla proti Korona Kielce v Poland Liga 1 dne 2021/12/05 UTC, zápas skončil výsledkem 6:0. OKS Stomil Olsztyn nastoupí na příští zápas 2022/02/26 UTC proti Korona Kielce v Poland Liga 1. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Korona Kielce vs OKS Stomil Olsztyn, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

OKS Stomil Olsztyn Sestava posledního zápasu
OKS Stomil Olsztyn Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Szymon Lewicki,Łukasz Moneta,Patryk Mikita,Karol Żwir,Grzegorz Kuświk,Galach, Brian,Jakub·Mysiorski,Jakub·Brdak,Skender·Loshi,
Záložníci: Piotr Pyrdoł,Maciej Serbintowicz,Sebastian·Jarosz,Aleksander Pawlak,Maciej·Spychała,Filip·Wojcik,Patryk·Zych,Hubert Szramka,Shun·Shibata,Paweł Głowacki,Grzegorz Lech,Wojciech·Reiman,Merveille·Fundambu,
Obránci: Jonatan Straus,Damian Ciechanowski,Maciej Dampc,Jakub Miszczuk,Janusz Bucholc,Aleksander Kowalski,Damian·Sierant,Jakub Teclaw,Benjamin·Czajka,Simba Jonathan·Bwanga,
Brankáři: Vjačeslavs Kudrjavcevs,Michał Leszczyński,Dawid Smug,Piotr Skiba,Rafał Remisz,Krzysztof Bakowski,Konrad·Syldatk,Jakub·Kanclerz,Jacek Deniz·Troshupa

karol zwir, 17 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny OKS Stomil Olsztyn zápasy živě na svém mobilu!