32115
Město
Piraeus,Greece
Na Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Olympiakos Piraeus předchozí hra byla proti Eintracht Frankfurt v Greek Super League dne 2021/10/17 UTC, zápas skončil výsledkem 1:2. Olympiakos Piraeus nastoupí na příští zápas 2021/10/21 UTC proti Eintracht Frankfurt v Greek Super League. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Eintracht Frankfurt vs Olympiakos Piraeus, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Olympiakos Piraeus Sestava posledního zápasu
Olympiakos Piraeus Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Henry Onyekuru,Rony Lopes,Tiquinho Soares,Youssef El Arabi,Dimitris Pinakas,Alexandros Voilis,Giorgos Stamoulis,Georgios Marinos,Algassime Bah,Vassilis Sourlis,
Záložníci: Mady Camara,Kostas Fortounis,Giorgos Masouras,Garry Rodrigues,Yann M'Vila,Andreas Bouchalakis,Pierre Kunde,Pêpê,Mathieu Valbuena,Athanasios Androutsos,Marios Vrushai,Marious Vrousai,Charalampos Katsogiannis,Pavlos Mavroudis,Christos·Liatsos,Aguibou Camara,
Obránci: Ruben Semedo,Pape Abou Cissé,Ousseynou Ba,Michal Karbownik,Kenny Lala,Sokratis,Oleg Reabciuk,Svetozar Marković,Avraam Papadopoulos,Apostolos Apostolopoulos,Angelos Tsavos, Giannis Christofilopoulos,Alexios Kalogeropoulos,Nemanja Nikolić,Apostolos·Apostolopoulos,Adrian·Galliani,Giannis·Christofilopoulos,
Brankáři: Tomáš Vaclík,Ögmundur Kristinsson,Athanasios Papadoudis,Ilias Karargyris,Konstantinos Tzolakis

Andreas Bouchalakis, 6 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore football LiveScore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Olympiakos Piraeus zápasy živě na svém mobilu!