48583
Město
Paris,France
Na Paris Saint Germain (PSG)

Paris Saint Germain (PSG) rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Paris Saint Germain (PSG) předchozí hra byla proti Montpellier v French Ligue 1 dne 2022/08/06 UTC, zápas skončil výsledkem 0:5. Paris Saint Germain (PSG) nastoupí na příští zápas 2022/08/13 UTC proti Montpellier v French Ligue 1. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Paris Saint Germain (PSG) vs Montpellier, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Paris Saint Germain (PSG) Sestava posledního zápasu
Paris Saint Germain (PSG) Formace posledního zápasu: 3-4-3
Útočníci: Kylian Mbappé,Neymar da Silva Santos Júnior,Lionel Messi,Mauro Icardi,Sekou Yansané,Hugo Ekitike,Kenny·Nagera,Sekou Oumar·Yansane,Arnaud Kalimuendo Muinga,
Záložníci: Marco Verratti,Renato Sanches,Pablo Sarabia,Julian Draxler,Leandro Paredes,Danilo Pereira,Idrissa Gueye,Ander Herrera,Rafinha,Eric Junior Dina Ebimbe,Warren Zaire Emery,Bandiougou·Fadiga,Edouard·Michut,Ismael Gharbi,Vítor Ferreira,Djeidi·Gassama,Nathan·Bitumazala,
Obránci: Marquinhos,Achraf Hakimi,Nuno Alexandre·Tavares Mendes,Presnel Kimpembe,Thilo Kehrer,Nordi Mukiele,Abdou Diallo,Juan Bernat,Sergio Ramos,Layvin Kurzawa,Nathan Bitumazala,Timothée Pembele,Teddy Alloh,Thierno·Balde,El Chadaille Bitshiabu,
Brankáři: Gianluigi Donnarumma,Keylor Navas,Sergio Rico,Alexandre Letellier,Garissone Innocent,Denis Franchi

Seznam hráčů se zraněním Paris Saint Germain (PSG)

Marco Verratti, 1 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Paris Saint Germain (PSG) zápasy živě na svém mobilu!