5800
Město
Baku,Azerbaijan
Na Qarabag

Qarabag rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Qarabag předchozí hra byla proti FC Neftci Baku v Azerbaijan Premier League dne 2022/09/18 UTC, zápas skončil výsledkem 1:7. Qarabag nastoupí na příští zápas 2022/10/01 UTC proti FC Neftci Baku v Azerbaijan Premier League. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Qarabag vs FC Neftci Baku, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Qarabag Sestava posledního zápasu
Qarabag Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Owusu Kwabena,Ramil Sheydaev,Musa Qurbanly,Gaspar Panadero,
Záložníci: Abdellah Zoubir,Kady Malinowski,Gara Garayev,Filip Ozobić,Ismayil Ibrahimli,Marko Janković,Richard Oliveira,Júlio Romão,Nariman Axundzadə,leandro andrade,Tural Bayramov,
Obránci: Kevin Medina,Marko Vešović,Abbas Huseynov,Badavi Guseynov,Elvin Dzhafarquliyev,Maksim Medvedev,Rahil Mammadov,Bahlul Mustafazada,
Brankáři: Shakhrudin Mahammadaliyev,Luka·Gugeshashvili,Ayhan·Arazli,A. Ramazanov

Marko Janković, 5 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Qarabag zápasy živě na svém mobilu!