8000
Město
Czestochowa,Poland
Na Rakow Czestochowa

Rakow Czestochowa rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Rakow Czestochowa předchozí hra byla proti Stal Mielec v Poland Ekstraklasa dne 2023/02/04 UTC, zápas skončil výsledkem 1:0. Rakow Czestochowa nastoupí na příští zápas 2023/02/10 UTC proti Stal Mielec v Poland Ekstraklasa. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Stal Mielec vs Rakow Czestochowa, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Rakow Czestochowa Sestava posledního zápasu
Rakow Czestochowa Formace posledního zápasu: 3-4-2-1
Útočníci: Ivi López,Vladislavs Gutkovskis,Fabian Piasecki,Sebastian Musiolik,Daniel Szelągowski,Ilya·Shkurin,Ilia Shkurin,
Záložníci: Bartosz Nowak,Giannis Papanikolaou,Vladyslav Kochergin,Patryk Kun,Deian Sorescu,Mateusz Wdowiak,Gustav Berggren,Marcin Cebula,Fran Tudor,Valeriane Gvilia,Wiktor Długosz,Jakub Bator,Artur Lenartowski,Przemysław Oziębała,Mateusz Kaczmarek,Luka Gagnidze,Ben Lederman,Ivo Kaczmarski,Piotr Owczarek,Szymon·Czyz,
Obránci: Stratos Svarnas,Zoran Arsenić,Tomas Petrasek,Milan Rundić,Jordan Courtney-Perkins,Andrzej Niewulis,Bogdan Racovitan,
Brankáři: Vladan Kovačević,Kacper Trelowski,Xavier Dziekonski,Jakub Rajczykowski

Wiktor Długosz, 18 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Rakow Czestochowa zápasy živě na svém mobilu!