10290
Město
La Spezia,Italy
Na Spezia

Spezia rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Spezia předchozí hra byla proti Empoli v Italian Serie A dne 2023/02/05 UTC, zápas skončil výsledkem 0:3. Spezia nastoupí na příští zápas 2023/02/11 UTC proti Empoli v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Empoli vs Spezia, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Spezia Sestava posledního zápasu
Spezia Formace posledního zápasu: 3-5-2
Útočníci: Eldor Shomurodov,Daniele Verde,M'Bala Nzola,Emmanuel Gyasi,Raimonds Krollis,Daniel Maldini,David Strelec,Krollis Raimonds,Tio Cipot,Mikael·Ellertsson,
Záložníci: Simone Bastoni,Szymon Żurkowski,Kevin Agudelo,Arkadiusz Reca,Emil Holm,Viktor Kovalenko,Mehdi Bourabia,Salvatore Esposito,Albin Ekdal,Jacopo Sala,pietro candelari,leonardo pedicillo,Julius Beck,T. Cipot,
Obránci: Ethan Ampadu,Kelvin Amian,Dimitris Nikolaou,Mattia Caldara,Przemyslaw Wiśniewski,João Moutinho,Petko Hristov,Salvador Ferrer,simone giorgeschi,
Brankáři: Bartłomiej Drągowski,Jeroen Zoet,Federico Marchetti,Petar·Zovko,Leonardo Dido

Kevin Agudelo, 21 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Spezia zápasy živě na svém mobilu!