50095
Město
Lisbon,Portugal
Na Sporting Portugal

Sporting Portugal rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Sporting Portugal předchozí hra byla proti CD Tondela v UEFA Champions League dne 2021/11/24 UTC, zápas skončil výsledkem 3:1. Sporting Portugal nastoupí na příští zápas 2021/11/28 UTC proti CD Tondela v UEFA Champions League. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Sporting Portugal vs CD Tondela, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Sporting Portugal Sestava posledního zápasu
Sporting Portugal Formace posledního zápasu: 3-4-2-1
Útočníci: Pablo Sarabia,João Paulo Dias Fernandes,Jovane Cabral,Nuno Santos,Bruno Tabata,Geny Catamo,Tiago·Tomas,
Záložníci: Pote,João Palhinha,Matheus Luiz·Nunes,Manuel Ugarte,Daniel Bragança,Dario Essugo,Tiago Filipe Prazeres Ferreira,
Obránci: Pedro Porro,Sebastián Coates,Zouhair Feddal,Ricardo Esgaio,Rúben Vinagre,Luís Neto,Matheus Reis,Goncalo do Lago Pontes Esteves,Gonçalo Inácio,Joao Pedro Goulart·Sliva,Jose Martinez,Flavio·Nazinho,
Brankáři: Antonio Adán,João Virgínia,Renan Ribeiro,Andre·Paulo,Diego Callai Silva

Daniel Bragança, 11 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Sporting Portugal zápasy živě na svém mobilu!