27958
Město
Torino,Italy
Na Torino

Torino rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Torino předchozí hra byla proti AC Milan v Italian Serie A dne 2023/02/05 UTC, zápas skončil výsledkem 1:0. Torino nastoupí na příští zápas 2023/02/10 UTC proti AC Milan v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky AC Milan vs Torino, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Torino Sestava posledního zápasu
Torino Formace posledního zápasu: 3-4-2-1
Útočníci: Aleksey Miranchuk,Antonio Sanabria,Pietro Pellegri,Simone Verdi,Nemanja Radonjić,Yann Karamoh,Simone Edera,D.Seck,Matthew Garbett,
Záložníci: Nikola Vlašić,Saša Lukić,Samuele Ricci,Valentino Lazaro,Karol Linetty,Ronaldo Vieira,Jacopo Segre,Michel Ndary Adopo,Altin Kryeziu,Gvidas Gineitis,Emirhan İlkhan,Brian Bayeye,Emirhan·İlkhan,Daouda Weidmann,
Obránci: Wilfried Stephane Singo,Perr Schuurs,Andrew Gravillon,David Zima,Mergim Vojvoda,Alessandro Buongiorno,Ola Aina,Ricardo Rodríguez,Koffi Djidji,Armando Izzo,Ali Dembélé,Ange Caumenan N'Guessan,Sebastian Wade,A. Anton,
Brankáři: Vanja Milinković-Savić,Etrit Berisha,Luca Gemello,Matteo Fiorenza,A.Milan

Ola Aina, 13 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Torino zápasy živě na svém mobilu!