7389
Město
Venice,Italy
Na Venezia

Venezia rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Venezia předchozí hra byla proti Juventus v Italian Serie A dne 2021/12/05 UTC, zápas skončil výsledkem 3:4. Venezia nastoupí na příští zápas 2021/12/11 UTC proti Juventus v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Venezia vs Juventus, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Venezia Sestava posledního zápasu
Venezia Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Thomas Henry,Mattia Aramu,David Okereke,Francesco Forte,Dennis Johnsen,Riccardo Bocalon,Gianmarco Zigoni,Bjarki Steinn Bjarkason,
Záložníci: Gianluca Busio,Arnór Sigurðsson,Sofian Kiyine,Luca Fiordilino,Daan Heymans,Dor Peretz,Domen Črnigoj,Jacopo Dezi,Antonio Junior Vacca,Lauri Ala-Myllymäki,David Schnegg,Jack·de Vries,Samuel Marchesan,Tanner Tessmann,
Obránci: Ethan Ampadu,Mattia Caldara,Ridgeciano Haps,Pietro Ceccaroni,Pasquale Mazzocchi,Michael Svoboda,Tyronne Ebuehi,Marco Modolo,Cristian Molinaro,
Brankáři: Sergio Romero,Luca Lezzerini,Niki Mäenpää,Bruno Bertinato,Filippo Neri,Roman Lazar

Francesco Forte, 16 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Venezia zápasy živě na svém mobilu!