25500
Město
Arnhem,Netherlands
Na Vitesse Arnhem

Vitesse Arnhem rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Vitesse Arnhem předchozí hra byla proti Groningen v Netherlands KNVB Cup dne 2022/01/18 UTC, zápas skončil výsledkem 2:0. Vitesse Arnhem nastoupí na příští zápas 2022/01/22 UTC proti Groningen v Netherlands KNVB Cup. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Vitesse Arnhem vs Groningen, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Vitesse Arnhem Sestava posledního zápasu
Vitesse Arnhem Formace posledního zápasu: 3-4-1-2
Útočníci: Adrian Grbić,Loïs Openda,Nikolai·Baden Frederiksen,Thomas Buitink,Hilary Gong,Romaric·Yapi,Gyan·de Regt,Enrico Duenas·Hernandez,
Záložníci: Riechedly Bazoer,Yann Gboho,Toni Domgjoni,Matúš Bero,Sondre Tronstad,Patrick Vroegh,Daan Huisman,
Obránci: Danilho Doekhi,Jacob Rasmussen,Eli Dasa,Maximilian Wittek,Tomáš Hájek,Alois Oroz,Million·Manhoef,Giovanni Van Zwam,Enzo Cornelisse,
Brankáři: Markus Schubert,Jeroen Houwen,Daan Reiziger,Eric Verstappen,Nigel van Haveren,Job·Froeling

Daan Huisman, 19 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Vitesse Arnhem zápasy živě na svém mobilu!