22700
Město
Volos,Greece
Na Volos NFC

Volos NFC rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Volos NFC předchozí hra byla proti Pas Giannina v Greek Super League dne 2021/12/04 UTC, zápas skončil výsledkem 1:2. Volos NFC nastoupí na příští zápas 2021/12/11 UTC proti Pas Giannina v Greek Super League. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Pas Giannina vs Volos NFC, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Volos NFC Sestava posledního zápasu
Volos NFC Formace posledního zápasu: 4-4-2
Útočníci: Tom van Weert,Alexandros Tereziou,Giorgos Ballas,Alexantros·Tereziou,
Záložníci: Nicolas Oroz,Adrien Regattin,Julián Bartolo,Paolo Fernandes,Alex Soares,Daan Rienstra,Jakub Kuzdra,Jean Barrientos,Tasos Tsokanis,Sotiris·Ninis,Kamil Wojtkowski,Julian·Bartolo,Sotiris Ninis,Georgios Kanellakis,Girogos·Kanellakis,Pavlos·Logaras,Kevin·Rosero,Emiliano·Purita,Dimitrios·Metaxas,
Obránci: Franco Ferrari,Gerasimos Mitoglou,Franco Romero,Fausto Grillo,Antonis Dentakis,Jean-Pierre Rhyner,Stergios Dimopoulos,Levent Gülen,Pavlos Logaras,Franco·Ferrari,
Brankáři: Boris Kleiman,Matic Kotnik,Symeon Papadopoulos,Vassilis Kravaritis,Boris Kleyman

Tasos Tsokanis, 12 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Volos NFC zápasy živě na svém mobilu!