San Siro/Giuseppe Meazza
80018
Milan,Italy
Επί Μίλαν

Μίλαν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μίλαν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Πόρτο το Serie A στις 2021/10/16 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:2. Ο Μίλαν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/19 UTC εναντίον του Πόρτο στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Πόρτο εναντίον Μίλαν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μίλαν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μίλαν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Ρέμπιτς, Άντε,Λεάο, Ράφαελ,Ντίαζ, Μπραχίμ,Πελέγκρι, Πιέτρο,Ιμπραίμοβιτς, Ζλάταν,Ζιρού, Ολιβιέρ,Μαλντίνι, Ντάνιελ,Καπόνε, Αντρέα,Emil·Roback,
Midfilders: Κέσιε, Φρανσκ,Μπενασέρ, Ισμαέλ,Τονάλι, Σάντρο,Μπακαγιόκο, Τίμο,Σαελεμαέκερς, Αλέξις,Κρούνιτς, Ράντε,Junior Messias,Καστιγιέχο, Σαμού,Enrico Di Gesu,Giovanni Robotti,
Υπερασπιστές: Τέο,Τομόρι, Φικάγιο,Ρομανιόλι, Αλέξιο,Κζάερ, Σίμον,Γκαμπία, Ματέο,Φλορέντσι, Αλεσάντρο,Μπάλο-Τουρέ, Φάντε,Κόντι, Αντρέα,Pierre Kalulu,luca stanga,Milos·Kerkez,
Τερματοφύλακες: Μάιγκναν, Μάικ,Πλιζάρι, Αλεσάντρο,Μιράντε, Αντόνιο,Ταταρουσάνου, Τσιπριάν,Fotis Pseftis,Sebastiano Desplanches,Andreas Jungdal

Ταταρουσάνου, Τσιπριάν, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μίλαν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!