San Siro/Giuseppe Meazza
80018
Milan,Italy
Επί Μίλαν

Μίλαν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μίλαν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον ΦΚ Ιντερνατσιονάλε Μιλάνο το Σέριε Α στις 2023/01/29 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:5. Ο Μίλαν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2023/02/05 UTC εναντίον του ΦΚ Ιντερνατσιονάλε Μιλάνο στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες ΦΚ Ιντερνατσιονάλε Μιλάνο εναντίον Μίλαν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μίλαν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μίλαν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Λεάο, Ράφαελ,Charles De Ketelaere,Ρέμπιτς, Άντε,Ορίγκι, Ντιβόκ,Junior Messias,Ζιρού, Ολιβιέρ,Ιμπραίμοβιτς, Ζλάταν,Marko Lazetić,
Midfilders: Μπενασέρ, Ισμαέλ,Sandro Tonali,Ντίαζ, Μπραχίμ,Σαελεμαέκερς, Αλέξις,Aster Vranckx,Αντλί, Γιασίν,Κρούνιτς, Ράντε,Μπακαγιόκο, Τίμο,Πομπέγκα, Τομάσο,antonio gala,
Υπερασπιστές: Τέο Ερνάντεζ,Τομόρι, Φικάγιο,Καλάμπρια, Νταβίντε,Ντέστ, Σερτζίνο,Γκαμπία, Ματέο,Κζάερ, Σίμον,Μπάλο-Τουρέ, Φάντε,Φλορέντσι, Αλεσάντρο,andrea bozzolan,Pierre Kalulu,Malick Thiaw,andrei coubis,
Τερματοφύλακες: Μάιγκναν, Μάικ,Ταταρουσάνου, Τσιπριάν,Devis·Vasquez,Μιράντε, Αντόνιο,Sebastiano Desplanches,F.Pseftis,Andreas Jungdal,L. Nava

Charles De Ketelaere, 19 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μίλαν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!