Excelsior Stadium
10171
Airdrie,Scotland
Επί Ερντριεόνιανς

Ερντριεόνιανς αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ερντριεόνιανς το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μοντρόουζ το Κύπελλο Σκωτίας στις 2021/11/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Ερντριεόνιανς πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/07 UTC εναντίον του Μοντρόουζ στο Κύπελλο Σκωτίας. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μοντρόουζ εναντίον Ερντριεόνιανς, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ερντριεόνιανς Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ερντριεόνιανς Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Κάρισκ, Ντάλε,Eoghan Stokes,Kyle Connell,Thomas Robert,Calum Gallagher,Gabriel McGill,Salim·Kouider-Aissa,Kyle·Connell,Eoghan Stokes,Thomas·Robert,Scott·Thomson,
Midfilders: Μακαμπέ, Ρχις,Scott·Stewart,Ναθανιέλ Βέντερμπερν,Craig Thomson,Euan O'Reilly,Griffin Sabatini,Dale Carrick,Josh Kerr,Paul McKay,Rhys·Caves,Marc Fitzpatrick,Grant Gallagher,Craig Thomson,Calum·Gallagher,Calvin·Cowie,Cammy·Russell,Ciaran·Reilly,Robbie·Leighton,Ritchie, Dean,Conor·McLaughlin,James·Cowan,
Υπερασπιστές: Calum Fordyce,Harlain Mbayo,Dean Ritchie,Joshua Burke,Josh Kerr,Scott Walker,Kieran MacDonald,Sean Crighton,Callum Fordyce,Leon McCann,Χάβκσχαβ, Ντέαν,Harlain·Mbayo,Joshua·Kerr,Leon·Mccann,Scott·Walker,Arran·Ross,Sean·Crighton,Matthew·McDonald,John·Higgins,Εσκέρσλεγ, Άνταμ,Kerr·Mcinroy,
Τερματοφύλακες: David Hutton,Reece Murdoch,Matthew·Kerr,David Hutton,Andrew·McNeil,Ben·MacKenzie,Max Currie

Max Currie, 15 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ερντριεόνιανς αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!