Al Maktoum Stadium
12000
Dubai,United Arab Emirates
Επί Αλ Νασρ

Αλ Νασρ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αλ Νασρ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ντιμπά Αλ Φουιαρά το Λιγκ Καπ στις 2022/11/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Αλ Νασρ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/12/15 UTC εναντίον του Ντιμπά Αλ Φουιαρά στο Λιγκ Καπ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αλ Νασρ εναντίον Ντιμπά Αλ Φουιαρά, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αλ Νασρ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αλ Νασρ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Dembo·Darboe,Rashid Mohammad·Omer,Rashed Mohammad Omar,Abdallah·Khalaihal,Abdulla·Anwar,Mahamat Ahmat Issa,
Midfilders: Τζε, Το,Τάρμπατ, Αντέλ,Omar Juma,Tariq Ahmed Alhammadi,Habib Al Fardan,Khalid Jalal Almarzooqi,Husain Abdulla Omar,Mohemmed Ibrahim Al Jasmi,Mohanad Khamis Obaid,Gabriel·Valentini,Khameis,Mohammad·Abdulaziz Abbas,Saeed Ahmad·Khadim,Abdelaziz Dawoud·Sulaiman,Husain·Abdulla,Hussain Mahdi·Mohammed,
Υπερασπιστές: Glauber Siqueira Lima,Mohamed Fawzi,Yaqoub Hassan Alblooshi,Lucas Alves,Al Hassan Saleh,Mohammed Ali Ayed,Hazza Salem Mohammed,Saeed Ali Ibrahim Ali Suwaidan,Khalifa Mubarak Alhammadi,Mahmoud Khamis,Mubarak Saeed Waleed,Mohammad Ibrahim Sarwashi,Hamad Jassim·Ghuloom,Talal Abdulhakim·Khamis,Hamad Hassan·Khamis,Jumaa Saeed Jumaa Marzouq Al·Shamsi,Antonio·Jose De Carvalho,Mohamed Abdelrahman Al Maazmi,Mohamed Bouherrafa,
Τερματοφύλακες: Ibrahim Essa Al Balooshi,Ahmed Mohammad Shambih,Ghaith·Hussain,Jamal Amir·Obaid,Ahmad Adel·Al Amri,Ali Hassan Al,Omar Khalid Ibrahim·Aljasmi

Lucas Alves, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αλ Νασρ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!