Al Maktoum Stadium
12000
Dubai,United Arab Emirates
Επί Αλ Νασρ

Αλ Νασρ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αλ Νασρ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Αλ-Ουαντά το 1η Κατηγορία στις 2021/11/21 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Αλ Νασρ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/16 UTC εναντίον του Αλ-Ουαντά στο 1η Κατηγορία. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αλ Νασρ εναντίον Αλ-Ουαντά, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αλ Νασρ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αλ Νασρ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-1-4-1
Εμπρός: Dia Saba,Sebastian Tagliabue,Rashid Mohammad·Omer,Rashed Mohammad Omar,Abdulla·Anwar,Abdallah·Khalaihal,Mahamat Ahmat Issa,
Midfilders: Τζε, Το,Αμπέιντ, Μεχντί,Tariq Ahmed Alhammadi,Khalid Jalal Almarzooqi,Mohemmed Ibrahim Al Jasmi,Mohanad Khamis Obaid,Husain Abdulla Omar,Gabriel·Valentini,Habib·Alfardan,Khameis,Καίκε,Mohammad·Abdulaziz Abbas,Saeed Ahmad·Khadim,Abdelaziz Dawoud·Sulaiman,Husain·Abdulla,Hussain Mahdi·Mohammed,
Υπερασπιστές: Glauber Siqueira Lima,Mohammed Ali Ayed,Mohamed Fawzi,Al Hassan Saleh,Hazza Salem Mohammed,Saeed Ali Ibrahim Ali Suwaidan,Yaqoub Hassan Alblooshi,Khalifa Mubarak Alhammadi,Mohammad Ibrahim Sarwashi,Mubarak Saeed Waleed,Hamad Jassim·Ghuloom,Talal Abdulhakim·Khamis,Hamad Hassan·Khamis,Jumaa Saeed Jumaa Marzouq Al·Shamsi,Antonio·Jose De Carvalho,Mohamed Abdelrahman Al Maazmi,Mohamed Bouherrafa,
Τερματοφύλακες: Ahmed Mohammad Shambih,Ibrahim Essa Al Balooshi,Ghaith·Hussain,Jamal Amir·Obaid,Ahmad Adel·Al Amri,Ali Hassan Al,Omar Khalid Ibrahim·Aljasmi

Abdulla Anwar, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αλ Νασρ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!