27
5
22
Επί Αλ Σαλτ

Αλ Σαλτ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αλ Σαλτ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Αλ Χουσεΐν το Κύπελλο AFC στις 2021/05/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 5:0. Ο Αλ Σαλτ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/06/19 UTC εναντίον του Αλ Χουσεΐν στο Κύπελλο AFC. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αλ Σαλτ εναντίον Αλ Χουσεΐν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αλ Σαλτ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αλ Σαλτ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Ronald·Ngah,Al Khaldi,Bilel·Khfifi,
Midfilders: Mohammad·Al Aldahod,Ahmed Kamal·Eltrbi,Abdallah·Deeb Salim,Obieda Ahmid Al Samrieh,Zaid Jamal Ahmad·Abu Abed,Mohammad·Ahmad Ali Alkloub,Miqdad·Qusay Aref Mahmoud,Mahmoud·Mardi,Ibrahim Khaleel Mohammad·Al Ajarmed,
Υπερασπιστές: Mouhamed·Ouattara,Hamza Nayef·Ahmad Almrdi,Mohammad Mustafa Hassan·Ali,Adham Al Quraishi,Mohammad·Ali Hasan Abuhasheesh,Abdallah·Ahmad Mostafa Almanasrah,
Τερματοφύλακες: Mutaz Yasin,Ghaith·Mansour Hamid Al Mhairat,Saif·Abed Alhameed Naji Abu Hazeem

Αλ Σαλτ λίστα παικτών τραυματισμών
-

Αλ Σαλτ Κορυφαίοι σκόρερ 2021
-

Αλ Σαλτ Κορυφαίες βοήθειες 2021
-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αλ Σαλτ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!