Estadio de Mendizorroza
19840
Vitoria-Gasteiz,Spain
Επί Αλαβές

Αλαβές αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αλαβές το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Αθλέτικ Μπιλμπάο το LaLiga στις 2021/09/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Αλαβές πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/01 UTC εναντίον του Αθλέτικ Μπιλμπάο στο LaLiga. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αθλέτικ Μπιλμπάο εναντίον Αλαβές, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αλαβές Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αλαβές Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Ζοσέλου,Έντγκαρ,Γκιντέτι, Τζόν,Μαμαντού,Alan Godoy,Alan·Godoy,
Midfilders: Μάνου Γκαρσία,Ριόχα, Λούις,Πονς, Πέρε,Mamadou Loum,Πίνα, Τόμας,Μόγια, Αντόνιο,Ντε λα Φουέντε, Μιγκέλ,Facundo Pellistri,Μαρτίν, Ιβάν,
Υπερασπιστές: Σισνέρος, Βίκτορ Λαγκάρντια,Ντουάρτε, Ρούμπεν,Λεζέουνε, Φλοριάν,Αγκιρεγκαμπίρια, Μάρτιν,Μάζγκα, Μάθιου,Χοακίν,Γκαρσία, Σαούλ,Javi López,Ροντρίγκεζ, Αλμπέρτο,A. Abqar,
Τερματοφύλακες: Φλόρες, Φερνάντο Πατσέκο,Σιβέρα, Αντόνιο,Jesús Owono,Jesus·Owono

Μόγια, Αντόνιο, 6 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αλαβές αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!