Άντερλεχτ 1 : 1 Σεντ Τρούιντεν 25 ΙΟΥΝ 18:00
15
16
Lotto Park
Επί Άντερλεχτ

Άντερλεχτ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Άντερλεχτ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σεντ Ζιλουάζ το Φιλικά Συλλόγων στις 2021/07/16 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Άντερλεχτ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/07/25 UTC εναντίον του Σεντ Ζιλουάζ στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Άντερλεχτ εναντίον Σεντ Ζιλουάζ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Άντερλεχτ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Άντερλεχτ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Λάρσεν Μπρουν, Γιάκομπ,Αμούζου, Φράνσις,Ντιαμπί, Αμπουνταλάι,Paul Omo Mukairu,Dauda Mohammed,Ilias·Takidine,
Midfilders: Βερσχάρεν, Γιάρι,Anouar Ait El Hadj,Κουλέν, Ζοσούα,Γκόμεζ, Σέρχιο,Marco Kana,Τρεμπέλ, Αντριέν,Majeed Ashimeru,Antoine·Colassin,Kristian Fredrik·Malt Arnstad,Theo·Leoni,Mario·Stroeykens,Zeno·Debast,
Υπερασπιστές: Μίκαελ Μουρίγιο,Μάζγκα, Μάθιου,Κομπάουντ, Ελίας,Hannes Delcroix,Killian Sardella,Μικχαγλιχένκο, Μπόγκνταν,Mohamed Bouchouari,Lucas·Lissens,
Τερματοφύλακες: Hendrik Van Crombrugge,Γουέλενρόιθερ, Τιμόν,Χαχν, Βάρνερ,Rik·Vercauteren,Bart·Verbruggen

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Άντερλεχτ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!