Stadion Druzhba
15000
Maykop,Russia
Επί Αρντά

Αρντά αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αρντά το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Λέφσκι Σόφιας το Πάρβα Λίγκα στις 2021/11/20 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Αρντά πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/11/27 UTC εναντίον του Λέφσκι Σόφιας στο Πάρβα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αρντά εναντίον Λέφσκι Σόφιας, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αρντά Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αρντά Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Spas Delev,Elisha Sam,Aleksandar Georgiev,Ράντοσλαβ Βασίλιεφ,Tonislav Yordanov,Slobodan Rubezic,Lucas Willian,Peter Hristov,Πιακίνσε, Ζουνίνιο,Ahmed Osman,Ivan·Tilev,Georgi Atanasov,
Midfilders: Lachezar Kotev,Ivan Kokonov,Iliya Yurukov,Rumen Rumenov,Ρουμιαν Χοβσεπιαν,Svetoslav Kovachev,Khristo Ivanov,Emirdzan Yusuf·Sulejman,
Υπερασπιστές: Ράνταλ, Κόνορ,Alex Petkov,Ιλιας Χασαν,Zoran Gajić,Darren Sidoel,Milen Zhelev,Κίκι, Ντέιβιντ,Atanas Krastev,Atanas Zehirov,Plamen Krumov,Radoslav·Uzunov,Milen Stoev,
Τερματοφύλακες: Ivan Karadzhov,Nikolai Bankov,Vasil Simeonov,Jovan Lucic,Mesut Yusuf

Rumen Rumenov, 12 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αρντά αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!