*Λίγκα Προφεσιονάλ Διανομής στόχος 15 Αγώνες
Diego Armando Maradona
24380
Buenos Aires,Argentina
Επί Αργεντίνος Τζούνιορς

Αργεντίνος Τζούνιορς αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αργεντίνος Τζούνιορς το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ατλέτικο Τουκουμάν το Κόπα Αρτζεντίνα στις 2021/10/14 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Αργεντίνος Τζούνιορς πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/17 UTC εναντίον του Ατλέτικο Τουκουμάν στο Κόπα Αρτζεντίνα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ατλέτικο Τουκουμάν εναντίον Αργεντίνος Τζούνιορς, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αργεντίνος Τζούνιορς Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αργεντίνος Τζούνιορς Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Χερέρα, Εμάνουελ,Gabriel Ávalos,Javier Cabrera,Matías Romero,Gabriel Hauche,Lucas Ambriogo,Matias Mijail·Perello,Johan Campana,Renzo·Conechny,Lautaro Nahuel·Ovando,Thiago Nuss,Mateo Agustin·Coronel,Matias Godoy,
Midfilders: Βέρα, Φάουστο,Gabriel Carabajal,Matias Pisano,Γκόμες, Τζοναθαν,Franco Moyano,Ivan Colman,Diego Sosa,Daniel Saggiomo,Matias Gonzalo·Lugo,Matias Alejandro·Galarza,Federico·Redondo Solari,César Florentín,Cristian Yair·Gonzalez,Facundo Mater,Marco·Di Cesare,
Υπερασπιστές: Elías Gómez,Lucas Villalba,Kevin Mac Allister,Σεντούριον, Μαξιμιλιάνο,Carlos Quintana,Miguel Torren,Jonathan Sandoval,Pablo Minissale,Roman·Vega,Roman Daniel·Riquelme,Juan Manuel·Cabrera,Alexis Agustín·Palomeque,
Τερματοφύλακες: Lucas Cháves,Federico Lanzillota,Leandro Finochietto,Miguel Angel·Acosta,Nicolás Forastiero,Juan Roman·Pucheta

Franco Moyano, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αργεντίνος Τζούνιορς αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!