Emirates Stadium
60260
London,England
Επί Άρσεναλ

Άρσεναλ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Άρσεναλ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπρέντφορντ το Premier League στις 2021/05/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Άρσεναλ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/08/13 UTC εναντίον του Μπρέντφορντ στο Premier League. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπρέντφορντ εναντίον Άρσεναλ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Άρσεναλ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Άρσεναλ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Πέπε, Νίκολας,Λακαζέτ, Αλεξάντρε,Ουμπαμεγιάνγκ, Πιέρ-Εμερίκ,Μαρινέλι, Γκάμπριελ,Σμιθ-Ρόουι, Εμίλ,Νκετιάχ, Έντουαρντ,Νέλσον, Ρέις,Γουίλιαν,Miguel·Azeez,Τζον-Τζουλς, Τιρές,Μπαλόγκουν, Φολαρίν,
Midfilders: Σάκα, Μπακάγιο,Όντεγκααρντ, Μάρτιν,Πάρτι, Τόμας,Κεμπάλος, Ντάνι,Τσάκα, Γκράνιτ,Ελνένι, Μοχάμεντ,Ben·Cottrell,Ολαγίνκα, Τζέιμς,
Υπερασπιστές: Τιέρνεϊ, Κιέραν,Μπεγερίν, Έκτορ,Μεγκαλχάες, Γκάμπριελ,Χόλντινγκ, Ρομπ,Τσέιμπερς, Καλούμ,Μαρί, Πάμπλο,Σέντρικ, Σοάρεζ,Λουίζ, Νταβίντ,Οσέι-Τούτου, Τζόρντι,Μέντλι, Ζεχ,Joel·Lopez,
Τερματοφύλακες: Λένο, Μπερντ,Ράιαν, Μάθιου,Ρούναρσον, Ρούναρ,Karl·Jacob Hein,Arthur·Okwonko,James Hillson

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Άρσεναλ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!