Tottenham Hotspur Stadium
62062
London,England
Επί Τότεναμ

Τότεναμ live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Τότεναμ ήταν εναντίον της ΚΠΡ στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων στις 2024/07/20 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 0:2.

Η Τότεναμ θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις 2024/07/27 UTC εναντίον της Βίσσελ Κόμπε στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το Βίσσελ Κόμπε vs Τότεναμ live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Τότεναμ Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Τότεναμ από τον τελευταίο αγώνα: -
Επιθετικοί: Μπρέναν Τζόνσον,Χεούνγκ Μιν, Σον,Ριτσάρλισον,Dane Scarlett,Jamie Donley,
Μέσοι: Μάντισον, Τζέιμς,Κουλουσέβσκι, Ντέζαν,Μάταρ Σαρ,Μπεντακούρ, Ροντρίγκο,Βισούμα, Ιβές,Χοζμπιέργκ, Πιέρ,Λο Κέλσο, Τζιοβάνι,Σκιπ, Όλιβερ,Σαλβατιέρα, Μπράιαν,Manor Solomon,Lucas Bergvall,A.Veliz,Alfie Devine,Romaine Mundle,Matthew Craig,M. Moore,Tyrese Hall,yago alonso,
Αμυντικοί: Κριστιάν Ρομέρο,Micky van de Ven,Iyenoma Udogie,Πόρρο, Πέντρο,Radu Drăguşin,A.Gray,Έμερσον,Ρεγκιλόν, Σέρχιο,Ντέιβις, Μπεν,Djed Spence,Ashley Phillips,George Abbott,Alfie Dorrington,
Τερματοφύλακες: Βικάριο, Γκιγιέλμο,Φόρστερ, Φρέιζερ,Μπράντον Όστιν,Γουάιτμαν, Άλφι,Luca Gunter

Iyenoma Udogie, Muscle Injury, -

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τότεναμ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!