Stamford Bridge
41631
London,England
Επί Τσέλσι

Τσέλσι live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Τσέλσι ήταν εναντίον της Μπόρνμουθ στις Πρέμιερ Λιγκ στις 2024/05/19 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 2:1.

Η Τσέλσι θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις 2024/07/25 UTC εναντίον της Ρέξαμ στις Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το Τσέλσι vs Ρέξαμ live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Τσέλσι Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Τσέλσι από τον τελευταίο αγώνα: -
Επιθετικοί: Νικούνκου, Κρίστοφερ,Στέρλινγκ, Ραχίμ,Mykhailo Mudryk,Νίκολας Τζάκσον,Λουκάκου, Ρομελού,Noni Madueke,Armando Broja,Angelo Borges,David Datro Fofana,Deivid Washington·De Souza Eugenio,Marc Guiu,D.Moreira,A. Matos,dujuan richards,Omari Kellyman,Tyrique George,
Μέσοι: Cole Palmer,Τιάγκο Αλμάντα,Moses Caicedo,Γκάλαχερ, Κόνορ,Romeo Lavia,Kiernan Dewsbury-Hall,Lesley Chimuanya Ugochukwu,Andrey Santos,C.Chukwuemeka,Cesare Casadei,R.Veiga,Leo Castledine,Jimi Tauriainen,Kiano Dyer,Billy Gee,Ollie Harrison,
Αμυντικοί: Levi Colwill,Τζέιμς, Ρις,Ντισασί, Άξελ,Malo Gusto,Μουκινάι, Μπενουί Μπαντιασίλε,Τσίλγουελ, Μπένζαμιν,Φοφανά, Γουέσλι,Κουκουρέγια, Μάρκ,Ανταραμπιχο, Τόσιν,Τσαλόμπα, Τρεβό,Alfie Gilchrist,Bashir Humphreys,Μαλάνγκ, Σαρ,Mason Burstow,I. Samuels-Smith,Harrison Murray-Campbell,Josh Acheampong,Zak Sturge,
Τερματοφύλακες: Djordje Petrović,Ρόμπερτ Σάντσεζ,Αριθαμπαλάνγκα, Κέπα,Gabriel Slonina,Μπετινέλι, Μάρκους,Lucas Bergström,Ted Curd,Teddy Sharman-Lowe,Eddie Beach,Max Merrick

Τσέλσι Λίστα Πληγέντων Παικτών
Romeo Lavia, Muscle Injury, -
Φοφανά, Γουέσλι, Cruciate ligament injury, -
Ρόμπερτ Σάντσεζ, -, -
Νίκολας Τζάκσον, Ankle injury, -

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τσέλσι αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!