Stadio Olimpico
72634
Rome,Italy
Επί Ρόμα

Ρόμα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ρόμα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπελενένσες το Φιλικά Συλλόγων στις 2021/07/31 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Ρόμα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/08/04 UTC εναντίον του Μπελενένσες στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπελενένσες εναντίον Ρόμα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ρόμα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ρόμα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Μαγιόραλ, Μπόρχα,Πέρεθ, Κάρλες,Ελ Σααραουίι, Στέφαν,Πέδρο,Ντζέκο, Εντίν,Ruben Providence,Suf·Podgoreanu,lamine junior tall,
Midfilders: Ζανιόλο, Νικόλο,Πελεγγρίνι, Λορένζο,Βερετού, Τζόρνταν,Κριστάντε, Μπράιαν,Μιχταριάν, Χένρικ,Gonzalo Villar,Ντιαβάρα, Αμαντού,Νταρμπόε, Εμρίμα,Παστόρε, Χαβιέ,Nicola Zalewski,Edoardo Bove,Luca Chierico,Riccardo Ciervo,Tommaso·Milanese,
Υπερασπιστές: Μανσίνι, Τζιανλούκα,Σπιναζόλα, Λεονάρντο,Μάρας Κουμπούλα,Ίμπανεθ, Ρότζερ,Κάρσντορπ, Ρικ,Σμόλινγκ, Κρις,Bryan Reynolds,Σαντόν, Νταβίντε,Τζέσους, Χουάν,Πέρεζ, Μπρούνο,Καλαφιόρι, Ρικιάρντο,Φάζιο, Φεντερίκο,javier vicario,Amir Feratovic,Filippo·Tripi,Raul Morichelli,
Τερματοφύλακες: Πατρίσιο, Ρούι,Μιράντε, Αντόνιο,Φουζάτο, Ντάνιελ,Simone Farelli,filippo berti,Pietro Boer

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ρόμα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!