Stade Geoffroy-Guichard
41965
Saint Etienne,France
Επί Σεντ Ετιέν

Σεντ Ετιέν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σεντ Ετιέν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κλερμόν το Φιλικά Συλλόγων στις 2021/07/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Σεντ Ετιέν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/07/24 UTC εναντίον του Κλερμόν στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σεντ Ετιέν εναντίον Κλερμόν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σεντ Ετιέν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σεντ Ετιέν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Μπουανγκά, Ντένις,Νόρντιν, Αρναούντ,Καζρί, Γουάμπι,Άμπι, Τσαρλς,Maxence Rivera,Χαμούμα, Ρομέιν,Μοντέστε, Άντονι,Jean-Philippe Krasso,Tyron·Tormin,Abdoulaye·Sidibe,Yanis Lhéry,
Midfilders: Αούτστιτσε, Αντίλ,Γιουσούφ, Ζαιντού,Καμαρά, Μαχντί,Yvan Neyou,Μπουντερούζ, Ρίαντ,Μοννέ-Πακουέ, Κέβιν,Κορία, Εντμίλσον,Aimen·Moueffek,Μπενκεντίμ, Μπιλάλ,Baptiste Gabard,Mathys Saban,Saidou Sow,
Υπερασπιστές: Αμπού Σισέ, Παπέ,Μακουντί, Χάρολντ,Κολονζιεσζάκ, Τίμοθι,Ρέτσος, Παναγιώτης,Τραούτσο, Μιγκέλ,Ντεμπουσί, Μάθιου,Σίλβα, Γκάμπριελ,Σισοκό, Άλφα,Σουίκι, Ράγιαν,Lucas Gourna Douath,Yvann Macon,Τσιμπουαμπούα, Μάρβιν,Abdoulaye Bakayoko,
Τερματοφύλακες: Μουλίν, Τζέσι,Stefan Bajić,Γκουντόζ, Αλέξις,Nabil Ouennas,Boubacar·Fall,Etienne·Green

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σεντ Ετιέν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!