Theodoros Kolokotronis Stadium
7423
Tripoli,Greece
Επί Αστέρας Τρίπολης

Αστέρας Τρίπολης αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αστέρας Τρίπολης το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Car.gr ΠΑΣ Γιάννινα το Κύπελλο στις 2021/10/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Αστέρας Τρίπολης πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/31 UTC εναντίον του Car.gr ΠΑΣ Γιάννινα στο Κύπελλο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Car.gr ΠΑΣ Γιάννινα εναντίον Αστέρας Τρίπολης, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αστέρας Τρίπολης Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αστέρας Τρίπολης Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-1-1
Εμπρός: Κότσιρας, Γιάννης,Φερνάντεζ, Λουίς,Ριέρα, Αντριάν,Μπαράλες, Τζερόνιμο,Γκονζάλεζ, Ενέκο Καπίγια,Πασκάλ, Σίτο,Αλί Μπαμπά, Σουντάι,Ρέγκις, Φράντσεκ,
Midfilders: Βαλιέντε, Χοσέ Λούις,Rodrigo Gómez,Φερνάντεζ, Μπόρχα,Μουνάφο, Χουάν,Μπελόκ, Φράνκο,Τζίμας, Παναγιώτης,Brian Orosco,Léo Tilica,Ιγκλέσιας, Βάλτερ,Κανελλόπουλος, Γιώργος,Timipere Johnson Eboh,Μιχόπουλος, Θανάσης,
Υπερασπιστές: Σουάρεζ, Ντάνι,Πασαλίδης, Τριαντάφυλος,Federico Alvarez,Τασουλής, Χρήστος,Χριστόπουλος, Ιωάννης,Καστάνο, Πέπε,Αλάγμπε, Ολουβατομπίλομπα,Ilias Christopoulos,Καρδάρης, Αλέξανδρος,Ruben Garcia,Ilias·Christopoulos,
Τερματοφύλακες: Παπαδόπουλος, Νίκος,Τσιφτσής, Αντώνης,Stelios Rafail Vallindras,Fotis Sgouris,Fotis·Sgouris

Παπαδόπουλος, Νίκος, 7 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αστέρας Τρίπολης αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!