Stadio Atleti Azzurri d'Italia
21300
Bergamo,Italy
Επί Αταλάντα

Αταλάντα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αταλάντα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Serie A στις 2021/05/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Αταλάντα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αταλάντα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αταλάντα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-2-1
Εμπρός: Ζαπάτα, Ντουβάν,Μούριελ, Λουίς,Sam Lammers,Ίλισιτς, Τζόσιπ,Davide·Ghislandi,
Midfilders: Ρουσλαν Μαλινοβσκι,Φράουλερ, Ρέμο,Πάσαλιτς, Μάριο,Ντε Ρουν, Μάρτεν,Πεσίνα, Ματέο,Αλεξέι Μιραντσούκ,Κοβαλένκο, Βίκτορ,Emmanuel·Gyabuaa,Alessandro Cortinovis,
Υπερασπιστές: Γκόσενς, Ρόμπιν,Ρομέρο, Κρίστιαν,Ντζιμσίτι, Μπέρατ,Χατεμπόερ, Χανς,Ράφαελ Τολόι,Μάελε, Χοακίμ,Παλομίνο, Χοσέ Λουίς,Καλντάρα, Ματία,Boško Šutalo,Matteo Ruggeri,Matteo·Ruggeri,Giorgio·Scalvini,
Τερματοφύλακες: Γκολίνι, Πιερλουίτζι,Σπορτιέλο, Μάρκο,Ραντούνοβιτς, Μπόρις,Ρόσι, Φραντσέσκο,Ludovico Gelmi

Πεσίνα, Ματέο, 33 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αταλάντα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!