Estadio Ciudad de Cumaná
15000
Ayacucho,Peru
Επί Αγιακούτσο

Αγιακούτσο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Αγιακούτσο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Λίγκα 1 στις 2021/10/30 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Αγιακούτσο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Λίγκα 1. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Αγιακούτσο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Αγιακούτσο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Othoniel Arce,Ολασκούαγκα, Κάρλος,Italo Regalado,Janio Pósito,
Midfilders: Leandro Sosa,Pablo Lavandeira,Jesus Mendieta,Enmanuel Páucar,Carlos Beltran,Robert Ardiles,Jose Antonio·Parodi,Pedro Casique,Segundo Espinola,Anthony Aoki,Guillermo Pablo·Firpo Marrone,Luis Carranza,Gustavo·Loayza,Joaquín Astorga,C·Espinola,
Υπερασπιστές: Roberto Villamarín,Joaquín Aguirre,Héctor Aldair Salazar,Marcos Delgado,Minzun Quina,Sergio Steven·Barboza Vargas,Jose·Ataupillco,J·Iparraguirre,Bruno Yoshio·Garcia Tsuchikame,Daniel·Espinola,
Τερματοφύλακες: Ítalo Espinoza,Maximiliano Cavalotti,Andy Vidal,Aldair Edu·Ccorahua Barboza

Pedro Casique, 10 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αγιακούτσο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!