Stadion Střelnice
6280
Jablonec,Czech Republic
Επί Γιάμπλονετς

Γιάμπλονετς αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γιάμπλονετς το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το 1. Λίγκα στις 2022/05/14 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Γιάμπλονετς πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο 1. Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γιάμπλονετς Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γιάμπλονετς Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-1-4-1
Εμπρός: Dāvis Ikaunieks,Νέσπορ, Μάρτιν,Václav Kadlec,Βοσαχλίκ, Γιαν,Vojtech·Werani,Silny,Torfiq·Ali-Abubakar,
Midfilders: Jakub Považanec,Vojtech Kubista,David Houska,Μίλος Κρατόχβιλ,Dominik Plestil,Tomas Malinsky,Πιλάρ, Βάκλαβ,Ντομινίκ Μασέκ,Michal Cernak,Tomas Hubschman,Martin·Svrcek,Patrik Haitl,Tomas Smejkal,Kincl,David·Nykrin,
Υπερασπιστές: Jaroslav Zelený,Jakub Martinec,Michal Surzyn,David Stepanek,Jan Krob,David Skuhravy,
Τερματοφύλακες: Jan Hanus,Vlastimil Hruby,Tomas·Vajner,Jezek·Tomas,Jakub Surovcik

Martin Dolezal, 17 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γιάμπλονετς αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!