Μπάκμπαχ 2 : 2 Μπάγερν Μονάχου II 18 ΣΕΠ 01:00
Grünwalder Stadion
15000
München,Germany
Επί Μπάγερν Μονάχου II

Μπάγερν Μονάχου II αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπάγερν Μονάχου II το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον 1. Σβέινφουρτ το German Regionalliga στις 2021/09/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:1. Ο Μπάγερν Μονάχου II πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/28 UTC εναντίον του 1. Σβέινφουρτ στο German Regionalliga. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες 1. Σβέινφουρτ εναντίον Μπάγερν Μονάχου II, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπάγερν Μονάχου II Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπάγερν Μονάχου II Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Nicolas Kühn,Lucas·Copado Schrobenhauser,Yusuf·Kabadayi,Nemanja·Motika,Armindo·Sieb,
Midfilders: Jamal·Musiala,Τζέονγκ, Βο-Γέονγκ,Μέιερ, Ολιβέρ Μπατίστα,Maximilian Welzmüller,Jamal Musiala,Torben Rhein,Malik Tillman,Christopher·Scott,Timo Kern,Taylor·Booth,Gabriel·Vidovic,Marcel·Wenig,Eyup·Aydin,Emilian·Metu,Grant Leon·Mamedova,Moritz Mosandl,
Υπερασπιστές: Μάγιερ, Άντζελο,Rémy Vita,Jamie Lawrence,Angelo·Bruckner,Bright Arrey-Mbi,Gabriel·Marusic,Justin·Janitzek,Luca·Denk,Nick·Salihamidzic Copado,David·Herold,Φελντάχν, Νίκολας,
Τερματοφύλακες: Φρουκτλ, Κρίστιαν,Johannes·Schenk,Lukas Schneller,Jakob Mayer,Manuel·Kainz

Μπάγερν Μονάχου II λίστα παικτών τραυματισμών
-

Μπάγερν Μονάχου II Κορυφαίοι σκόρερ 21-22
-

Μπάγερν Μονάχου II Κορυφαίες βοήθειες 21-22
-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπάγερν Μονάχου II αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!