Allianz Arena
75000
Munich,Germany
Επί Μπάγερν Μονάχου

Μπάγερν Μονάχου αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπάγερν Μονάχου το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γκλάντμπαχ το Φιλικά Συλλόγων στις 2021/07/24 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Μπάγερν Μονάχου πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/07/28 UTC εναντίον του Γκλάντμπαχ στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπάγερν Μονάχου εναντίον Γκλάντμπαχ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπάγερν Μονάχου Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπάγερν Μονάχου Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Σανέ, Λερόυ,Λεβαντόβσκι, Ρόμπερ,Μύλερ, Τόμας,Μοτίνγκ, Τσούπο Έρικ Μαξίμ,Αρπ, Φιέτε,Ντιμίτρι Ομπερλέν,Armindo·Sieb,
Midfilders: Γκνάμπρι, Σέργκε,Γκορέτζκα, Λέον,Κομάν, Κίνγκσλεϊ,Jamal·Musiala,Τολισσό, Κορεντίν,Ρόκα, Μαρκ,Μαξιμίλιαν, Ζάισερ,Στίλερ, Άντζελο,Malik Tillman,Tiago Dantas,Daniels·Ontuzans,Christopher·Scott,
Υπερασπιστές: Κίμιχ, Γιοσούα,Ντέιβις, Αλφόνσο,Αλάμπα, Ντέιβιντ,Ερνάντεζ, Λούκας,Παβάρντ, Μπέντζαμιν,Σούλε, Νίκλας,Κουάσι, Τανγκούι Νιάνζου,Μπόατενγκ, Ζερόμ,Omar Richards,Σάαρ, Μπουνά,Josip Stanišić,Kilian Senkbeil,Bright Arrey-Mbi,Remy·Vita,
Τερματοφύλακες: Νόιερ, Μάνουελ,Νούμπελ, Αλεξάντερ,Χόφμαν, Θορμπέν Ρόν,Lukas Schneller

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπάγερν Μονάχου αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!