*EURO U19 Διανομής στόχος 3 Αγώνες
41
Πρωταθλήματα
Επί Βέλγιο U19

Βέλγιο U19 αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Βέλγιο U19 το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το EURO U19 στις 2021/11/16 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Βέλγιο U19 πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο EURO U19. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Βέλγιο U19 Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Βέλγιο U19 Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Loïs Openda,Cyril Ngonge,Dylan Mbayo,Kyan Vaesen,Adriano Bertaccini,Arne·Cuypers,Ibrahim·Kargbo Jr,
Midfilders: Charles De Ketelaere,Βερσχάρεν, Γιάρι,Nicolas Raskin,Aster Vranckx,Marco Kana,Othman Boussaid,Adnan Ugur,Maxime De Bie,Rabbi·Mwenda,Brandon Baiye,Tom Reyners,Matias·Lloci,Theo·Leoni,Keres·Masangu,Simon·Paulet,Mathias·De Wolf,Amadou Mvom·Onana,Amine·Essabri,Antoine·Colassin,
Υπερασπιστές: Ignace Van der Brempt,Brendan Schoonbaert,Thierry Lutonda,Mohamed Bouchouari,Siebe·Vandermeulen,Maxime·Thiel,Lucas·Lissens,Joren·Leyssens,Arthur·Theate,Koni·De Winter,Brooklyn·Dubois,
Τερματοφύλακες: Maarten Vandevoordt,Maxime·Delanghe,Nick Shinton,Ντε Μπι, Τζόναθαν

zeno debast, 3 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Βέλγιο U19 αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!