*Πριμέιρα Λίγκα Διανομής στόχος 6 Αγώνες
Estádio da Luz
65647
Lisbon,Portugal
Επί Μπενφίκα

Μπενφίκα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπενφίκα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γκιμαράες το Πριμέιρα Λίγκα στις 2021/09/20 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:1. Ο Μπενφίκα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/25 UTC εναντίον του Γκιμαράες στο Πριμέιρα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γκιμαράες εναντίον Μπενφίκα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπενφίκα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπενφίκα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-3
Εμπρός: Σίλβα, Ράφα,Νούνιεζ, Ντάρβιν,Έβερτον,Ρομαν Γιαρεμτσακ,Χάρις Σεφέροβιτς,Gonçalo Ramos,Ραντονζίτς, Νεμάνια,Ντίας, Ζιλ,Ροντρίγκο Πίνχο,Henrique Pereira·Araujo,
Midfilders: Βάιγκλ, Γιούλιαν,Ζοάο Μάριο,Φερνάντες, Γκέντσον,Λαζάρο, Βαλεντίνο,Πίτζι,Diogo Gonçalves,Άπελτ, Γκάμπριελ,Μεϊτέ, Σουαλίχο,Τάρμπατ, Αντέλ,Paulo Bernardo,
Υπερασπιστές: Αλεξ Γκριμαλντο,Οταμέντι, Νίκολας,Βερίσιμο, Λούκας,Βερτόνχεν, Γιαν,Φρανσισκο Φερεϊρα,Αλμέιδα, Αντρέ,Ζιλμπέρτο,Felipe Morato,Tomas·Araujo,
Τερματοφύλακες: Βλαχοδήμος, Οδυσσέας,Helton Leite,Mile Svilar,Fabio Duarte,Samuel Soares

Diogo Gonçalves, 3 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπενφίκα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!