Leo Stadium
16014
Pathum Thani,Thailand
Επί Πατούμ Γιουνάιτεντ

Πατούμ Γιουνάιτεντ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Πατούμ Γιουνάιτεντ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κονκάεν Γιουνάιτεντ το AFC Τσάμπιονς Λιγκ στις 2021/09/15 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Πατούμ Γιουνάιτεντ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/03 UTC εναντίον του Κονκάεν Γιουνάιτεντ στο AFC Τσάμπιονς Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Πατούμ Γιουνάιτεντ εναντίον Κονκάεν Γιουνάιτεντ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Πατούμ Γιουνάιτεντ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Πατούμ Γιουνάιτεντ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-3
Εμπρός: Ντιόγκο,Teerasil Dangda,Chenrop·Samphaodi,Sirod Chatthong,Surachart·Sareepim,Chitchanok Xaysensourinthone,Chatree Chimtalay,Pahomphon·Charoenrattanaoirom,Ryo Matsumura,
Midfilders: Sarach Yooyen,Sumanya Purisai,Chaowat Veerachart,Ινγκέσο, Κέβιν,Peerapong Pichitchotirat,Nattapon Worasut,Chatmongkol·Thongkiri,
Υπερασπιστές: Victor Cardozo,Τούνιεζ, Αντρές,Erneto Amantegui,Santipharp Channgom,Irfan Fandi Ahmad,Tossaphol Chomchon,Yordrak Namuangrak,Apisit Sorada,Sarawut Koedsri,
Τερματοφύλακες: Chatchai Budprom,Rattanachat Neamtaisong,Korraphat Nareechan,Jakkaphan Praisuwan

Peerapong Pichitchotirat, 2 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Πατούμ Γιουνάιτεντ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!