*Λίγκα Προφεσιονάλ Διανομής στόχος 22 Αγώνες
Alberto J. Armando
49000
Buenos Aires,Argentina
Επί Μπόκα Τζούνιορς

Μπόκα Τζούνιορς αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπόκα Τζούνιορς το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Άρσεναλ Σαραντί το Λίγκα Προφεσιονάλ στις 2021/11/30 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Μπόκα Τζούνιορς πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/04 UTC εναντίον του Άρσεναλ Σαραντί στο Λίγκα Προφεσιονάλ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Άρσεναλ Σαραντί εναντίον Μπόκα Τζούνιορς, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπόκα Τζούνιορς Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπόκα Τζούνιορς Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Κριστιάν Παβόν,Βίγια, Σεμπάστιαν,Μαρόνι, Γκονζάλο,Agustín Obando,Σολδάνο, Φράνκο,Ζαράτε, Μάουρο,Τέβεζ, Κάρλος,Exequiel Zeballos,
Midfilders: Nicolás Capaldo,Εντουάρντο Σάλβιο,Αλμέντρα, Αγκουστίν,Καμπουθάνο, Τζόρμαν,Καρντόνα, Έντουιν,Diego González,Gonzalo Lamardo,Aaron·Molinas,Alan·Varela,Cristian Medina,Ignacio Fernandez,
Υπερασπιστές: Carlos Izquierdoz,Ρόχο, Μάρκος,Λόπεζ, Λίσαντρο,Αντβιτσούλα, Λουίς,Julio Buffarini,Φρανκ Φάμπρα,Ζαμπράνο, Κάρλος,Leonardo Jara,Emmanuel Más,Renzo giampaoli,Gonzalo Agustin Sandez,Nicolas Valentini,Eros Nazareno Mancuso,
Τερματοφύλακες: Αντράντα, Εστέμπαν,Ρόφο, Μάνουελ,Agustín Rossi,Javier Garcia,Luis·Vasquez,Agustin Jesus Lastra

Αλμέντρα, Αγκουστίν, 16 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπόκα Τζούνιορς αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!