Aspmyra Stadion
7354
Bodo,Norway
Επί Μπόντο/Γκλιμτ

Μπόντο/Γκλιμτ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπόντο/Γκλιμτ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ρόζενμποργκ το UEFA Europa Conference League στις 2021/11/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Μπόντο/Γκλιμτ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/11/28 UTC εναντίον του Ρόζενμποργκ στο UEFA Europa Conference League. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ρόζενμποργκ εναντίον Μπόντο/Γκλιμτ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπόντο/Γκλιμτ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπόντο/Γκλιμτ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Gilbert Koomson,Erik Botheim,Victor Okoh Boniface,Amahl Pellegrino,Rodriguez Pernambuko,Ola Solbakken,Mattias Käit,Tomas·Rataj,Lasse Selvåg Nordås,
Midfilders: Πατρικ Μπεργκ,Ολρικ Σαλτνες,Σοντρε Μπρασταντ Φετ,Βετλέσεν, Χιούγκο Βέγκαρντ,Vegard Leikvoll Moberg,Sondre Sorlie,Μορτεν Αγνς Κονραντσεν,Kent Malic Swaleh,Elias Kristoffersen·Hagen,Adan Abadala Hussein,Mads·Fagerli Halsoy,Joel·Mugisha,
Υπερασπιστές: Φρεντρικ Αντρε Μπιτζορκαν,Marius Lode,Alfons Sampsted,Μαριους Χοϊμπρατεν,Μπρεντ Μοε,Vegard Kongsro,Sigurd·Kvile,Brynjar·Johnsplass,
Τερματοφύλακες: Νικιτα Καϊνκιν,Σμιτς, Ζοσουά,Marcus Ellingsen Andersen,Magnus·Brondbo

Ολρικ Σαλτνες, 20 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπόντο/Γκλιμτ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!