*Premier League Διανομής στόχος 5 Αγώνες
Amex Stadium
30750
Falmer,England
Επί Μπράιτον

Μπράιτον αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπράιτον το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κρίσταλ Πάλας το Λιγκ Τρόφι στις 2021/09/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Μπράιτον πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/27 UTC εναντίον του Κρίσταλ Πάλας στο Λιγκ Τρόφι. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Κρίσταλ Πάλας εναντίον Μπράιτον, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπράιτον Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπράιτον Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Μαουπάι, Νιλ,Τροσάρ, Λεάντρο,Λοκαντία, Ζάργκεν,Άαρον Κόνολι,Γουέλμπεκ, Ντάνι,Τάου, Πέρσι,Andi Zeqiri,Αντόνε, Φελίπ,
Midfilders: Βισούμα, Ιβές,Κουκουρέγια, Μάρκ,Enock Mwepu,Μακ Άλιστερ, Αλέξις,Μόντερ, Γιακούμπ,Μαρτς, Σόλι,Γκρος, Πασκάλ,Αλζάτε, Στίβεν,Moises Caicedo,Λαλάνα, Άνταμ,Μπαλούτα, Τούντορ,Μολούμπι, Τζέισον,Taylor Richards,Reda Khadra,
Υπερασπιστές: Ντανκ, Λιούις,Βέμπστερ, Άνταμ,Φέλτμαν, Ζόελ,Μπαρν, Νταν,Ντάφι, Σέιν,Οστιγκάρντ, Λέο,Ρόμπερτς, Χάιντον,Jan Paul van Hecke,Λάμπτι, Τάρικ,
Τερματοφύλακες: Σάντσεζ, Ρόμπερτ,Kjell Scherpen,Στίλ, Τζέισον,Γουάλτον, Κρίστιαν,Thomas·Mcgill

Μαουπάι, Νιλ, 5 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπράιτον αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!