Sardegna Arena
16233
Cagliari,Italy
Επί Κάλιαρι

Κάλιαρι αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κάλιαρι το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Βενέτσια το Serie A στις 2021/09/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Κάλιαρι πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/01 UTC εναντίον του Βενέτσια στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Κάλιαρι εναντίον Βενέτσια, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κάλιαρι Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κάλιαρι Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Μπαλντέ, Κεϊτά,Παβολέτι, Λεονάρντο,Φαρίας, Ντιέγκο,Κετέρ, Νταμίρ,
Midfilders: Ναντέζ, Ναχίταν,Πέντρο, Ζοάο,Ρασβαν Μαριν,Ρογκ, Μάρκο,Στρότμαν, Κέβιν,Γκράσι, Αλμπέρτο,Ολίβα, Κριστιάν,Περέιρο, Γκάστον,Φαράγκο, Πάολο,Ντεγιόλα, Αλεχάντρο,Λαντινέτι, Ρικάρντο,Nicolo Cavuoti,Adam Obert,
Υπερασπιστές: Ζάμπα, Γκάμπριελ,Βαλουκίεβισζ, Σεμπάστιαν,Andrea Carboni,Ντάλμπερτ,Γκοντίν, Ντιέγκο,Λυκογιάννης, Χαράλαμπος,Καπιτέλι, Λούκα,Κάσερες, Μάρτιν,Μπελανόβα, Ραούλ,Αλτάρε, Τζόρτζιο,
Τερματοφύλακες: Κράνιο, Αλέσιο,Ραντούνοβιτς, Μπόρις,Αρέστι, Σιμόνε,Eugenio Fusco

Ραντούνοβιτς, Μπόρις, 6 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κάλιαρι αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!