*Spanish Primera División RFEF Διανομής στόχος 9 Αγώνες
Estadio Municipal Castalia
15500
Castellon,Spain
Επί Καστεγιόν

Καστεγιόν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Καστεγιόν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπαγεάρες το Spanish Primera División RFEF στις 2021/10/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Καστεγιόν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/31 UTC εναντίον του Μπαγεάρες στο Spanish Primera División RFEF. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Καστεγιόν εναντίον Μπαγεάρες, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Καστεγιόν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Καστεγιόν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Jordi·Sanche,Jorge Fernández,Cubillas,Jordi Sánchez,Juanto Ortuño,Iñigo Muñoz,Javi Serra,Alfredo Gutiérrez,Σοριάνο, Τζόναθαν,Raul Alcaina,Τζουαντο,
Midfilders: Γκάλβεζ, Ράφα,Carles Salvador,Σανζ, Αλεχάντρο,Jesús Carrillo,Mikel Carro,Ruben Diez,Ντιαζ,Pablo Roig,Bilal Kandoussi,Xavi Salort,Álex Ligero,Jorge·Fernandez,Jorge Saiz·Colomer,Bilal Kandoussi·El Khallak,
Υπερασπιστές: Kevin Sibille,Guillem·Jaime,Eneko Satrústegui,Adrián Lapeña,Φρανσισο Ρεγκαλον,Marc Castells,Carlos Delgado,Μογιάνο, Χάβι,Jorge Veintimilla,Carlos Panadés,Σατρουστέγκι, Ενέκο,Adrian·Lapena Ruiz,Ιντίας, Ιάγκο,Alejandro Marcos·Lopez,Aaron·Romero,
Τερματοφύλακες: Alvaro Campos,Charly,Felipe·Galvis Domenech,Iván Martínez Marques

abdoul kialy kone, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Καστεγιόν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!