Arena Castelão
63903
Fortaleza,Brazil
Επί Τσεάρα

Τσεάρα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Τσεάρα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σεργκίπε το Σέριε Α στις 2021/12/10 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Τσεάρα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/01/29 UTC εναντίον του Σεργκίπε στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σεργκίπε εναντίον Τσεάρα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Τσεάρα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Τσεάρα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Μεντόζα, Στίβεν,Βιζέου, Φελίπε,Τζάελ,Εδούαρδο,Λίμα, Ρικ,Wendson dos Santos Lopes,João Victor,Saulo Mineiro,Andre Magno Dettenborn Silva,Jordan de Sousa Martins,Rafael Almada Telesforo,Helio Cunha Borges,Pablo Danrley da Silva Costa,Denilson Rodrigues Santos,Μποφίμ, Κλέμπερ,Francisco·Vítor Silva Costa,Marcos Paulo Brazion,Joao Victor Castro Oliveira da Cruz,
Midfilders: Yony González,Λίμα, Βινίσιους,Βινίσιους Γκόες,Τσαρλς,Ζορζίνιο,Ντίας, Γκάμπιρελ,Fernando Sobral,Φαμπίνιο,William Oliveira,Willian,Σίλβα, Φελίπε,Μάρλον,Antonio David Souza De Araujo,Geovane da Silva de Souza,Matheus Torres,Pedrinho,Rubens Abreu Ferreira,Marco Antonio de Freitas Batistussi,Ντα Φονσέκα, Κέλβιν,Leonardo Rafael Dos Santos,
Υπερασπιστές: Πατσέκο, Μπρούνο,Οτάβιο, Λουίς,Messias,Κλάους,Buiu,Atila Guilherme,Jefferson Maciel,Gabriel Lacerda,Natan Masiero,Vitor Joao Batista,Alan Rodrigues Uchôa,Anderson Jordan,Alessandro Rodrigues Furtado,
Τερματοφύλακες: Ρίτσαρντ,João Ricardo,André Luiz Ribeiro da Silva,Vinícius Machado

Πατσέκο, Μπρούνο, 34 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Τσεάρα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!