*Τζουπίλιερ Λιγκ Διανομής στόχος 9 Αγώνες
Jan Breydel Stadium
29024
Bruges,Belgium
Επί Σερκλ Μπριζ

Σερκλ Μπριζ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σερκλ Μπριζ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σεντ Ζιλουάζ το Τζουπίλιερ Λιγκ στις 2021/09/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Σερκλ Μπριζ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/02 UTC εναντίον του Σεντ Ζιλουάζ στο Τζουπίλιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σερκλ Μπριζ εναντίον Σεντ Ζιλουάζ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σερκλ Μπριζ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σερκλ Μπριζ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: Ματόντο, Ραμπί,Ντένκευ, Κέβιν,Χότικ, Ντίνο,Κιλιαν Χαζαρντ,Olivier Deman,Wolf·Ackx,Alejandro Millan Iranzo,
Midfilders: Λόπες, Λεονάρντο ντα Σίλβα,Χανες Βαν Ντερ Μπρουγκεν,Ρούμπιο, Βάλντο,Franck Kanouté,Charles Vanhoutte,Thibo Somers,Andi Koshi,Edgaras Utkus,Aske·Sampers,
Υπερασπιστές: Jesper·Daland,Victor Alexander da Silva,Μιάνγκουε, Σένα,Dimitar Velkovski,Robbe Decostere,Κόριν, Αλεξάντερ,Serge-Philippe RAUX-YAO,Arne Cassaert,David Sousa Albino,Boris·Popovic,
Τερματοφύλακες: Ντιντίγιον, Τόμας,Warleson Steillon Oliveira,Σεμπατιεν Μπρουζες,Miguel Van Damme

Χότικ, Ντίνο, 9 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σερκλ Μπριζ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!