Dr. Constantin Rădulescu
23500
Cluj Napoca,Romania
Επί Κλουζ

Κλουζ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κλουζ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα το UEFA Europa Conference League στις 2021/09/16 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Κλουζ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/20 UTC εναντίον του Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα στο UEFA Europa Conference League. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Κλουζ εναντίον Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κλουζ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κλουζ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Ομράνι, Μπιλέλ,Αλίμπεκ, Ντένις,Τσίπσιου, Αλεξάντρου,Σεμπαστιαν Μαϊλατ,Gabriel Debeljuh,Dusan Celar,Denis Alex·Rusu,Raul Bogdan·Haiduc,
Midfilders: Alexandru Păun,Μιχαϊ Καταλιν Μπορντεϊανο,Ντεκ, Σιπριάν,Ιονατ Βαλεντιν Κοστατς,Σίγκουρντσον, Ρούναρ,Jonathan Rodriguez,Φοφανά, Γκεσούμα,Mihai Butean,Anas Tahiri,Claudiu Adrian Mihai Petrila,Χόμπαν, Οβίδιου,Razvan·Andronic,Εμανουέλ Κουλίο,Alin Razvan Fica,Adrian Gidea,
Υπερασπιστές: Andrei Burcă,Κριστιάν Μαριάν Μανέα,Mário Camora,Mateo Sušić,Rachid·Bouhenna,Daniel Graovac,Denis Ciobotariu,Μάικ Κέστορ,Βισμαρκ Αμτεζ Μποατενγκ,Andrei Dodi Joca,Στέφαν, Φλόριν,
Τερματοφύλακες: Cristian Bălgrădean,Αρλαούσκις, Γκιέντριους,Περέιρα, Κριστιάνο,Rares·Murariu,Otto Hindrich

Gabriel Debeljuh, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κλουζ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!