*Τζουπίλιερ Λιγκ Διανομής στόχος 8 Αγώνες
Stade du Pays de Charleroi
15000
Charleroi,Belgium
Επί Σαρλερουά

Σαρλερουά αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σαρλερουά το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μαλίν το Τζουπίλιερ Λιγκ στις 2021/09/18 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Σαρλερουά πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Μαλίν στο Τζουπίλιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σαρλερουά εναντίον Μαλίν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σαρλερουά Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σαρλερουά Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: Shamar Nicholson,Chris Bedia,Anass Zaroury,Anthony Descotte,
Midfilders: Αλί Γκολιζαντέχ,Καγεμπέ Ντίτου, Τζόρις,Ιλαϊμαχαριτρά, Μάρκο,Ryota Morioka,Mamadou Fall,Amine Benchaib,Lucas Ribeiro,Ζιλέ, Γκιγιόμ,Karim Zedadka,Ken Nkuba,Jackson·Tchatchoua,Adem·Zorgane,Martin Wasinski,Kilian Lokembo Lokaso,
Υπερασπιστές: Τζουλς Βαν Κλινπουτ,Στιβεν Γουιλεμς,Stefan Knezevic,Loic·Bessile,Οζορνφάβορ, Βαλεντίν,Reda·Akbib,Stelios Andreou,
Τερματοφύλακες: Κοφί, Χέρβε,Ντεσπρέζ, Ντιντιέ,Ilias Moutha-Sebtaoui,Valentin Baume,Matteo Chiacig

Κοφί, Χέρβε, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σαρλερουά αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!