*Τζουπίλιερ Λιγκ Διανομής στόχος 10 Αγώνες
Jan Breydel Stadium
29024
Bruges,Belgium
Επί Μπριζ

Μπριζ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπριζ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Βέστερλο το Champions League στις 2022/10/04 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Μπριζ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/10/08 UTC εναντίον του Βέστερλο στο Champions League. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπριζ εναντίον Βέστερλο, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπριζ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπριζ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Noa Lang,Ρομαν Γιαρεμτσακ,Όλσεν, Αντρέας,Tajon Buchanan,Κιλε Λαριν,David Okereke,Ferrán Jutglà,Daniel·Perez,
Midfilders: Βάνακεν, Χανς,Ματς Ριτς,Casper Nielsen,Αλβάρεζ, Έντερ,Kamal Sowah,Βόρμερ, Ρουντ,Οτασόβι, Εμπεγκούοβεν,Raphael Onyedika Nwadike,Lukas·Mondele,Cisse Sandra,Antonio Nusa,Lynnt·Audoor,
Υπερασπιστές: Ν΄Σόκι, Στάνλεϊ,Μάτα, Κλίντον,Μεχέλε, Μπράντον,Σόμπολ, Έντουαρντ,Μπογιάτα, Ντέντρικ,Οντόι, Ντένις,Bjorn Meijer,Noah Mbamba,Abakar Sylla,Ibe Hautekiet,Joel Leandro Ordonez Guerrero,Jorne·Spileers,Kyriani·Sabbe,

Μεχέλε, Μπράντον, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπριζ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!