*Τζουπίλιερ Λιγκ Διανομής στόχος 40 Αγώνες
Jan Breydel Stadium
29024
Bruges,Belgium
Επί Μπριζ

Μπριζ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπριζ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Germinal Beerschot Antwerpen το Τζουπίλιερ Λιγκ στις 2021/05/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Μπριζ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/06/26 UTC εναντίον του Germinal Beerschot Antwerpen στο Τζουπίλιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπριζ εναντίον Germinal Beerschot Antwerpen, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπριζ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπριζ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Noa Lang,Ντοστ, Μπας,Μπατζί, Μαμαντού Γιουσούφ,David Okereke,Daniel·Perez,Mathis·Servais,Thibo·Baeten,
Midfilders: Charles De Ketelaere,Βάνακεν, Χανς,Ματς Ριτς,Βόρμερ, Ρουντ,Τσονγκ, Τατίχ,Αλβάρεζ, Έντερ,Ντιράρ, Ναμπίλ,Arne·Engels,Ibrahima Breze·Fofana,Cisse·Sandra,Thomas Van Den Keybus,Maxim De Cuyper,
Υπερασπιστές: Odilon Kossounou,Μάτα, Κλίντον,Μεχέλε, Μπράντον,Ντενσβίλ, Στέφανο,Ρίκα, Φεντερίκο,Σόμπολ, Έντουαρντ,Ignace Van der Brempt,Ματέι Μίτροβις,Nathan·Fuakala,Mbamba,
Τερματοφύλακες: Μινιολέ, Σιμόν,Εθαν Χορβαθ,Nick Shinton,Senne Lammens,Senne·Lammens

Odilon Kossounou, 37 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπριζ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!