Stadio Ezio Scida
16640
Crotone,Italy
Επί Κροτόνε

Κροτόνε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κροτόνε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κόμο το Φιλικά Συλλόγων στις 2021/07/28 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 6:0. Ο Κροτόνε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/08/21 UTC εναντίον του Κόμο στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Κροτόνε εναντίον Κόμο, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κροτόνε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κροτόνε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Ούνας, Άνταμ,Junior Messias,Σαμουέλ Ντι Καρμάιν,Ντράγκους, Ντένις,Ριβιέρ, Εμμάνουελ,Σιμεόν Νουανκόου,
Midfilders: Ρέκα, Αρκάντιους,Μολίνα, Σαλβατόρε,Αχμέντ Μπενάλι,Ζανελάτο, Νικόλο,Eduardo Henrique,Luis Rojas,Σιγκαρίνι, Λούκα,Μαρόνε, Λούκα,Αριστοτέλες Ρομέρο,Jacopo Petriccione,Antonio·Ranieri,Miloš Vulić,
Υπερασπιστές: Λουπέρτο, Σεμπαστιάνο,Lisandro Magallán,Πέντρο Περέιρα,Τζίντι, Κόφι,Κουόμο, Τζιουζέπε,Vladimir Golemić,Ρισπόλι, Άντρεα,Μαζότα, Αντόνιο,Massimiliano·Mignogna,Giovanni D'Aprile,Sergio·Yakubiv,
Τερματοφύλακες: Κορντάζ, Άλεξ,Μάρκο Φέστα,Gian Marco Crespi,Francesco Pio·D Alterio

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κροτόνε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!