*Λίγκα Προφεσιονάλ Διανομής στόχος 22 Αγώνες
Estadio Norberto Tomaghello
18000
Gobernador Julio A. Costa,Argentina
Επί Ντεφένσα Τζουστίτσια

Ντεφένσα Τζουστίτσια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ντεφένσα Τζουστίτσια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κολόν Σάντα Φε το Λίγκα Προφεσιονάλ στις 2021/11/24 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:4. Ο Ντεφένσα Τζουστίτσια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/11/28 UTC εναντίον του Κολόν Σάντα Φε στο Λίγκα Προφεσιονάλ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ντεφένσα Τζουστίτσια εναντίον Κολόν Σάντα Φε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ντεφένσα Τζουστίτσια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ντεφένσα Τζουστίτσια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-1-1
Εμπρός: Braian Romero,Walter Bou,Francisco Pizzini,Miguel Merentiel,Ciro Rius,Tomas·Ortiz,Carlos Rotondi,Ulises·Sandoval,Lautaro·Fedele,Juan Cruz·Villagra,
Midfilders: Tomás Martínez,Λοάιζα, Ραούλ,Gabriel Hachen,Ροντρίγκεζ, Ματίας,Walter·Chavez,Facundo·Cozzi,Manuel Agustin·Duarte,Gabriel Martiniano·Altamirano,Jose Nicolas·Gonzales,Ezequiel·Cannavo,Enzo Jeremias Fernández,Valentin·Larralde,Tomas Ignacio·Sosa,Lautaro Tomas Escalante,Joel Dario·Luquez,Rodrigo·Herrera,Leandro·Parada,Kevin·Lencina,Mariano·Pieres,Leonardo Antonio·Velasco Escalante,Facundo·Echevarria,
Υπερασπιστές: Adonis Frías,Fernando Meza,Emanuel Brítez,Nicolás Tripichio,Nestor Breitenbruch,Mauricio Duarte,Juan Rodriguez,Nahuel Gallardo,Marcelo Nicolas·Benitez,Juan Tomicich,Facundo·Romero,Maximiliano Gabriel·Princich,Tomas Ezequiel·Cuscueta,Maximiliano·Luayza Koot,Franco Paredes,Enzo·De La Cruz Avalos,Agustin·Sienra,
Τερματοφύλακες: Ezequiel Unsain,Marcos Ledesma,Mirko Federico Pagani,Lautaro·Amade

Adonis Frías, 21 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ντεφένσα Τζουστίτσια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!