Yumco Stadium
5000
Vranje,Serbia
Επί Ντιναμό Βράνιε

Ντιναμό Βράνιε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ντιναμό Βράνιε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Πρβα Λίγκα στις 2021/05/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:3. Ο Ντιναμό Βράνιε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Πρβα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ντιναμό Βράνιε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ντιναμό Βράνιε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Ζελικο Ντιμιτροβ,Vladimir Radocaj,Davor Nedeljkovic,Mladjan Stevanovic,Marko·Radivojevic,Ferdinand·Fru Fon,Milos Gordic,Vojislav Balabanović,Marjan Petrovic,Ντόλοβατς, Ένες,Milos Antic,Danilo Kovacevic,Dzenan Plojovic,Vojislav·Balabanovic,Kadrus·Fetahi,Jersival·Sousa Santos,Mladen·Popovic,Dajlan·Bazdarevic,
Midfilders: Marko·Keca,Pavle Propadalo,Marko Keca,Djordje Velickovic,Bozidar Veskovac,Vasilije Spasic,Milan·Ilic,Miloš Marković,Nikola Jovanovic,Ninoslav·Karapndzic,Jaemin·Byeon,Marko·Stanojevic,Nikola·Mitic,Ivan·Pantic,Seydou Bocar·Seck,Marko·Stoiljkovic,Taigo Vital·Amorim De Araujo,Marko·Durisic,Veljko·Antonijevic,Okomayin·Onimisi,Vukasin Ilic,Tigran Goranovic,Nemanja·Cvijanovic,
Υπερασπιστές: Filip Stamenkovic,Μιλος Ζλατκοβιτς,Marko·Cubrilo,Vukasin·Jelic,Samuel·Okon,Marko Cubrilo,Vukasin Jelic,Milan·Stankovic,Nebojsa Cirkovic,Filip Radovic,Filip Jezdovic,Nikola Simic,Dejan Tumbas,Nikola·Jakovljevic,Lazar·Dokic,Γκάσιτς, Ντανιέλ,Nebojsa·Cirkovic,Bokar·Sejdou,Djordje·Lazovic,David·Nikolcic,
Τερματοφύλακες: Miroslav Orlic,Dusan·Stankovic,Borjan·Pancevski,Ognjen·Ristic,Darko·Vukasinovic,Aleksandar·Kostic,Nikola·Simonovic,Endrit·Ymeri,Zvezdan Cvetanovic,Milos Ivanovic

Mladjan Stevanovic, 2 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ντιναμό Βράνιε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!