*Φορτούνα Λίγκα Διανομής στόχος 15 Αγώνες
MOL Aréna
12700
Dunajska Streda,Slovakia
Επί Ντουνάισκα Στρέντα

Ντουνάισκα Στρέντα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ντουνάισκα Στρέντα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ποχρόνιε το Φορτούνα Λίγκα στις 2021/11/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Ντουνάισκα Στρέντα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/04 UTC εναντίον του Ποχρόνιε στο Φορτούνα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ντουνάισκα Στρέντα εναντίον Ποχρόνιε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ντουνάισκα Στρέντα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ντουνάισκα Στρέντα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Didier Lamkel Ze,János Hahn,Nikola Krstović,Ιοαν Αντζουαν,Ion Nicolaescu,Ákos Szendrei,Zuberu·Sharani,Brahim·Moumou,
Midfilders: Ζόλτ Καλμάρ,Μπάλιτς, Αντρία,Milan Dimun,Σάφερ, Ανδράς,Andrej Fabry,Βέρντιντεν, Τιμπό,Andrejs Cigaņiks,Dominik Veselovský,Sainey Njie,Sebastian·Nebyla,
Υπερασπιστές: Έρικ Ντέιβις,Dominik Kružliak,César Blackman,Ahmet Muhamedbegovic,Luciano Vera,Matus Maly,Danylo·Beskorovainyi,Mateus·Brunetti Valor,
Τερματοφύλακες: Martin Jedlička,Martin Vantruba,Daniel·Veszelinov,Attila·Horvath

Martin Jedlička, 16 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ντουνάισκα Στρέντα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!