Arena Fonte Nova
55000
Salvador,Brazil
Επί Μπαΐα

Μπαΐα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπαΐα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Φλουμινένσε το Σέριε Α στις 2021/12/02 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:3. Ο Μπαΐα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/05 UTC εναντίον του Φλουμινένσε στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μπαΐα εναντίον Φλουμινένσε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπαΐα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπαΐα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Marcelo Cirino,Ρόσι,Τζιλμπερτο,Oscar Ruiz,Fessin,Εουνέχιο Ισνάλντο,Saldanha,Thiago Eduardo de Andrade,Γκουστάβο,Alesson,Maycon,Ronaldo Cesar Soares dos Santos,Fabricio Do Nascimento Biato,Gustavo·Rodrigues Ferreira,Marcelo Ryan Silvestre dos Santos,
Midfilders: Ντάνιελ,Ροντρουγκίνιο,Άντερσον, Τόνι,Τασιάνο,Juan Pablo Ramírez,Γκαλντεζάνι, Ματέους,Jonas de Sousa,Έντσον,Yuri Lima Lara,Jeferson Douglas dos Santos Souza,Luiz Felipe Silverio Silva,Lucas Araujo,Pablo Roberto Dos Santos Barbosa,Patrick de Lucca,Gabriel Domingos de Moura,Gregory Rodrigues Xavier,Κάιο,Bruno Henrique Camilo de Oliveira,Paulo Henrique,Leozidio Almeida Santos,
Υπερασπιστές: Germán Conti,Ζουνίνιο,Καπιξάμπα, Ζουνίνιο,João Pedro,Luiz Otávio,Λούκας Φονσέκα,Νίνο Παραίμπα,Έβερσον,Douglas·Borel,Raniele·Almeida Melo,Gustavo Henrique Santos,Sergio Iure Paulino Dos Santos,Andre Felipe de Almeida Santos,Βαν Βαν, Μάικ,Wesley Junio da Silva Araujo,Γκέδες, Ρέναν,Matheus Bahia,
Τερματοφύλακες: Φρίντριχ, Ντούγκλας,Matheus Teixeira,Τζούνιορ,Leandro Matheus dos Anjos Conceicao de Oliveira,Cesar Augusto de Oliveira Prado,Mateus Claus,Vinicius Favero Taquini

Ρονταλέγκα, Χιούγκο, 20 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπαΐα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!