Stade Yvan Georges
4000
Virton,Belgium
Επί Βιρτόν

Βιρτόν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Βιρτόν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το 1Β Προ Λιγκ στις 2022/04/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Βιρτόν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο 1Β Προ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Βιρτόν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Βιρτόν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Χερβ Κέιτζ,Βάνζο, Φλοριάνο,Dave Turpel,Samir Hadji,Aimery Pinga,Souleymane Anne,Marwane·Benamra,Alexandre Ramalingom,Αουρέλιεν Ζοάχιμ,Shawn Hery,Franck Kore,Shawn·Hery,Herdi·Bukusu,
Midfilders: Loic Lapoussin,Lucas Ribeiro,Marc Olivier Doue,Γλεν Κλας,Κρέζιου, Αλτίν,Βαλεντίν Βανμπαλεγκέμ,Μοχάμεντ Σι Σουμαρ,Clement Couturier,Κρουζ, Στέλβιο,Ibrahim Karamoko,Lucas Prudhomme,Loic Besson,Valentin Guillebert,Μεχντι Λαζαρ,Ραφαελ Λεκομτ,Yannick Schaus,Lucas·Prudhomme,Keres·Masangu,
Υπερασπιστές: Edisson Jordanov,Σίλα, Σαλίμο,Abdoul Dante,Fazli Kocabas,Kevin Malget,Fazli·Kocabas,Ανας Χαμζαουι,Jerry Prempeh,Alexandre Lauriente,Manuel Angiulli,Γκουιλαμ Φρανκοϊς,Sacha·Linchet,Loic·Besson,Emin·Ghazoini,Ρίζο, Νίκολας,Alan·Bidi Lecadouq,
Τερματοφύλακες: Αντονι Μορισ,Geordan Dupire,Vincent Rousseau,Geordan·Dupire,Vincent·Rousseau

Γουίλιαμ Ρέμι, 11 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Βιρτόν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!