23
16
Nouveau Stade de Bordeaux
Επί Μπορντό

Μπορντό αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπορντό το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μονακό το Ligue 1 στις 2021/09/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Μπορντό πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/03 UTC εναντίον του Μονακό στο Ligue 1. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μονακό εναντίον Μπορντό, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπορντό Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπορντό Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-2-1
Εμπρός: Ουντίν, Ρεμί,Νιάνγκ, Εμπαγιέ,Alberth Elis,Μπριάντ, Τζίμμι,Amadou Traoré,sekou mara,Dilane Bakwa,
Midfilders: Ντιλρόσαν, Ζαβάιρο,Αντλί, Γιασίν,Οτάβιο,Φρανσέρτζιο,Junior Onana,Tom Lacoux,Issouf Sissokho,Tom·Lacoux,Issouf Bemba·Sissokho,Mehdi Zerkane,
Υπερασπιστές: Κοσιενλί, Λοράν,Κβάτενγκ, Ένοκ,Gideon Mensah,Στιαν Γρεγκερσεν,Μέξερ,Μπάισε, Πολ,Timothée Pembele,Abdel Medioub,Malcom Bokele Mputu,Λουράι, Αλεξάντρε,Ricardo Mangas,
Τερματοφύλακες: Κοστίλ, Μπενουά,Πουσίν, Γκαετόν,Tidiane·Malbec,Corentin Michel,Ρουγιάρντ, Ντέιβι

Abdel Medioub, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπορντό αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!